Катерина Левченко

Урядова уповноважена з питань гендерної політики. Докторка юридичних наук, кандидатка філософських наук, професорка.
Понад 20 років очолювала ГО «Ла Страда-Україна».
Народна депутатка України 5-го скликання, членкиня парламентської асамблеї ОБСЄ (2006-2007 рр.). Авторка та ініціаторка законопроектів про вдосконалення законодавства щодо попередження насильства в сім’ї, посилення захисту дітей, впровадження гендерної рівності.
У 2012 р. обрана Комітетом сторін Конвенції, а в 2016 р. переобрана членом групи експертів Ради Європи з питань протидії торгівлі людьми (ГРЕТА). З 2016 по 2018 р. представляла Україну в комісії з питань гендерної рівності Ради Європи. У 2015 р. – голова Комісії по виборам Спеціалізованого антикорупційного прокурора. З квітня 2015р. – член Комісії при Президентові України з питань помилування. У 2016 р. – голова комісії з відбору кандидатів на посади Управління забезпечення прав людини Національної поліції України.
Була та є експерткою міжнародних організацій: Міжнародної організації праці, ОБСЄ, ЮНІФЕМ, Програми розвитку ООН, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Ради Європи, ООН-Жінки, Міжнародної організації з міграції, ЕКПАТ, членом правління МФ «Відродження» та ін.