Часті питання

1. Як подати заявку на участь у VII Харківському міжнародному юридичному форумі?

Заявка на участь подається шляхом проходження реєстрації на офіційному сайті Форуму: legalforum.nlu.edu.uа

  • Оберіть науковий захід, який Вас зацікавив на головній сторінці;
  • Перейдіть на сторінку обраного заходу та ознайомтеся з його змістом, переліком спікерів, умовами участі;
  • Натисніть віконце «взяти участь»;
  • Заповніть анкету учасника;
  • Реєстрація вважається завершеною тільки у тому випадку, коли заявник побачив сторінку «Шановний/ -а колего! Дякуємо за реєстрацію ….» та отримав на електронну пошту листа такого ж змісту.

2. Які варіанти участі пропонуються у Форумі?

У 2023 році можливі такі варіанти участі:

  • Online участь у тренінгах та практикумах, інших сателітних заходах від партнерів Форуму.

3. Хочу виступити в рамках проведення Форуму із власною доповіддю, чи можливо це?

Ваші індивідуальні пропозиції щодо встановлення партнерських відносин будуть розглянуті Організаційним комітетом протягом трьох днів, з моменту отримання листа-пропозиції на пошту Форуму forum@nlu.edu.ua.

4. Де я можу відслідковувати оновлену інформацію про Форум в соціальних мережах?

Вся актуальна інформація стосовно Харківського міжнародного юридичного форуму (програма заходу, спікери, партнери, анонсування відкриття заходу та ін.) буде своєчасно розміщена на наших сторінках в Facebook (legalforumkh) та Instagram (legalforum_kh), приєднуйтеся та слідкуйте за нашими оновленнями!

5. Чи передбачено проведення прямої трансляції заходу?

Онлайн-трансляція буде здійснюватися безумовно в день проведення окремих панельних дискусій та вебінарів Харківського міжнародного юридичного форуму на нашій сторінці в Facebook (legalforumkh). Приєднуйтеся та відслідковуйте наші заходи.

6. Як стати офіційним або інформаційним партнером Форуму? 

Партнер Форуму – організація, яка надає підтримку у проведенні окремих заходів Форуму, отримуючи рекламні можливості та просування свого бренду у рамках Форуму. 

Інформаційний партнер – засіб масової інформації, що надає інформаційну підтримку Форуму у період його підготовки, проведення та висвітленні підсумків Форуму після його завершення.

Умови співпраці та пропозиції про партнерство надсилайте до Організаційного комітету Форуму на адресу електронної пошти forum@nlu.edu.ua.

7. Як я можу отримати відповіді на гострі запитання участі у Форумі?

Ви можете зв’язатися із Організаційним комітетом Форуму за тел.+38 (057) 704 89 65,  +38 (093) 700-90-90 та отримати оперативну відповідь на ваше запитання.