Процедура призначення суддів: які можливі реформи для підвищення легітимності Конституційних судів?

ВЕБІНАР

Для забезпечення високої якості рішень Конституційних Судів і водночас їх легітимності важливе значення має порядок призначення суддів. Дуже часто ця процедура є політично мотивованою. Як наслідок, легітимність вищих судів часто ставиться під сумнів навіть у країнах, де немає особливих криз у їхньому функціонуванні. У своєму аналізі пані Данелчук-Колодровські має намір проаналізувати різні моделі призначення конституційних суддів у порівняльному праві та їхній можливий вплив на функціонування інституту конституційного контролю. Цей аналіз дозволить їй розглянути можливі майбутні розробки в цій сфері, які могли б зробити можливим виправлення криз, які пережили Європу, зокрема, у східних країнах.

5 жовтня 2022 року
10.00 - 13.00
Онлайн
Реєстрація учасників на захід у форматі Zoom
Безкоштовно

МОДЕРАТОР

Наташа Данельчук-Колодровски

Доктор Наташа Данельчук-Колодровскі є доцентом Університету Екс-Марселя та директором Асоціації франкомовних дослідників східних країн. Вона спеціалізується на порівняльному конституційному праві, Європейському конвенційному праві, відносинах між правовими системами, демократизації та зміцненні верховенства права.

Заповніть форму для завершення реєстрації

  Form is deprecated, please contact the webmaster to upgrade this form.

  Дякуємо за реєстрацію!

  Шановний/-a колего!

  Дякуємо за реєстрацію на сайті VI Харківського міжнародного юридичного форуму. Будемо раді Вашій участі та чекаємо на зустріч у жовтні!

  Протягом тижня Ви отримаєте повідомлення на вказану адресу електронної пошти з офіційним запрошенням та додатковою інформацією.

  З повагою,
  Співголова оргкомітету Форуму
  Ректор НЮУ імені Ярослава Мудрого
  А.П. Гетьман