Майстер-клас з бізнесу і прав людини

Майстер-клас

Починаючи з підходу, заснованого на бізнес-кейсах, цей майстер-клас дасть огляд десятирічних спроб притягнути транснаціональні бізнес-корпорації до підзвітності, поміркувати над рухом корпоративної соціальної відповідальності та діловою етикою, і, нарешті, обговорити сучасну тенденцію до вимог розкриття інформації про ESG, сталого пошуку тощо.

 

Партнери:

24 september 2021
11.00
6 зал ЦК
Реєстрація учасників на захід у форматі Zoom
Безкоштовно

Модератор

Томас Крюсман

Професор, доктор, доктор технічних наук Томас Крюсман, д.м.н. (Королівський коледж) є координатором проекту «Еразмус +» по розбудові потенціалу у вищій освіті «Модернізація магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих стосовно європейських стандартів прав людини» для України та Білорусі при Ґрацькому університеті.  Як президент Асоціації європейських досліджень на Кавказі, він присвячує себе європейським дослідженням у ширшому […]

Заповніть форму для завершення реєстрації

  Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

  Дякуємо за реєстрацію!

  Шановний/-a колего!

  Дякуємо за реєстрацію на сайті V Харківського міжнародного юридичного форуму. Будемо раді Вашій участі та чекаємо на зустріч у вересні!

  Протягом тижня Ви отримаєте повідомлення на вказану адресу електронної пошти з офіційним запрошенням та додатковою інформацією.

  З повагою,
  Співголова оргкомітету Форуму
  Ректор НЮУ імені Ярослава Мудрого
  А.П. Гетьман