Івар Талло

Міжнародний експерт з електронного правосуддя, проект ЄС «ПРАВО-Justice»

Івар Талло є одним із засновників та членом Наглядової ради Естонської академії електронного урядування. Він сприяв впровадженню інформаційно-комунікаційних технологій у роботу лідерів державного сектору в країнах Центральної та Східної Європи, Балканах, СНД, арабських країнах і Африці. Він читав лекції з електронного урядування президентам Казахстану та Вірменії, урядам і міністрам Узбекистану, Молдови, України, Азербайджану, Північного Кіпру, Палестини, Намібії та Руанди, а також спікерам і депутатам з Македонії, Афганістану та Казахстану.

Івар Талло був членом Рийгікогу (парламент Естонії) і членом Парламентської асамблеї Ради Європи. Він також працював лектором з питань державної політики та державного управління в Тартуському університеті.
Пан Талло є співавтором Основних принципів інформаційної політики Естонії, Кодексу поведінки державних службовців та закону про публічну інформацію.

Івар Талло обіймав посаду регіонального радника Міжнародного центру податків і розвитку при центрі ПРООН в Братиславі і був відряджений естонським урядом до Інституту Організації Об’єднаних Націй з навчання та досліджень, де він був керівником програми електронного урядування.
Він ініціював передачу успішної естонської освітньої ІКТ програми Tiger Leap до Грузії після Трояндової революції за фінансової допомоги Посольства США в Таллінні та МЗС Естонії.