Аніта Рамасастрі

Голова Робочої групи ООН з бізнесу і прав людини

Пані Рамастрастрі є випускницею Гарвардського коледжу, Гарвардської юридичної школи та Сіднейського університету. Наразі вона є професоркою та директоркою аспірантури з питань сталого міжнародного розвитку юридичного факультету Університету Вашингтона. Сферою її наукових інтересів і викладацької роботи є право та розвиток, антикорупція, міжнародне комерційне право, бізнес та права людини.

У 2009-2012 рр. пані Рамасастрі займала посаду старшої радниці Адміністрації міжнародної торгівлі Міністерства торгівлі США. Вона є авторкою численних наукових статей та доповідей, присвячених питанням, що виникають у бізнесі та правах людини, включаючи впливове опитування щодо доступу до засобів правового захисту, комерції, злочинності та конфліктів (разом із Марком Тейлором та Бобом Томпсоном).

Пані Рамастрастрі консультувала багато міжурядових організацій та організацій громадянського суспільства, включаючи Світовий банк, USAID, Інститут прав людини та бізнесу, BSR, Amnesty International та Міжнародний круглий стіл з питань корпоративної відповідальності.

Аніта Рамаастрі є постійною запрошеною професоркою Ірландського центру з прав людини, а також Центральноєвропейського університету в Будапешті. Вона є співзасновницею журналу «Business and Human Rights» (Кембрідж).