Європейське регулювання ринку криптовалют: виклики для криптокомпаній

Панельна дискусія

ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ

«ЄВРОПЕЙСЬКЕ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ КРИПТОВАЛЮТ: ВИКЛИКИ ДЛЯ КРИПТОКОМПАНІЙ»

25 вересня 2024

 

Партнери заходу: Європейська Комісія, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національна академія правових наук України, Bona Lex

 

 

20 квітня 2023 року парламент Євросоюзу проголосував за законопроєкт щодо комплексного загальноєвропейського регулювання криптоіндустрії (MiCA). Саме тому питання європейського регулювання ринку криптовалют та подальша імплементація в Україні є на сьогодні одним із ключових запитань.

Врегулювання обороту віртуальних валют у правовій площині є складним процесом і потребує комплексного підходу та розгляду різних позицій. Європа є досить активною у дослідженнях та розробках, що ґрунтуються на технології блокчейн, тому важливо обмінюватися досвідом для того, щоб виробити єдині підходи для України.

На заході увагу буде приділено обговоренню зокрема таких питань: регулювання криптоактивів на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

Захід проводиться Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого у партнерстві з Національною академією правових наук; ця подія також є частиною проекту Жана Моне «Європейське регулювання ринку криптовалют: імплементація в Україні», 01126839 – ERCM – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH, що фінансується Європейським Союзом. Однак висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань освіти і культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні орган, що надає гранти, не можуть нести за них відповідальності. Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible for them.

 

Панельна дискусія “Європейське регулювання ринку криптовалют: виклики для криптокомпаній”
Посилання:
https://us02web.zoom.us/j/83366492070?pwd=L7C50ddUMYounlShtqPiIriIeNVy2a.1

Ідентифікатор: 833 6649 2070
Пароль: 393424

 

YOUTUBE ТРАНСЛЯЦІЯ

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗАХІД

25 вересня 2024
11.00 - 14.00
Онлайн
Реєстрація учасників на захід у форматі Zoom
Безкоштовно

СПІКЕРИ

Олена Браннетті

Старший юрисконсульт юридичного відділу Європейського управління з цінних паперів і ринків (ESMA).

Тема виступу: ''MiCA і роль ESMA''

Рок Жвельц

Юрист у DG FISMA, Європейська Комісія.  Рок Жвельц, магістр права (Саарбрюккен), розпочав свою кар’єру в 2006 році у Міністерстві закордонних справ Словенії. У 2008 році приєднався до Європейської Комісії, де працював як юрист та політичний співробітник над різними питаннями, включаючи зовнішні відносини ЄС, торгівлю та охорону довкілля, а також забезпечення виконання екологічного законодавства ЄС. У […]

Тема виступу: ''Регулювання криптокомпаній за MiCA''

Уго Коельо

Експерт з фінансового регулювання та політики ЄС. Наразі він очолює напрямок регулювання цифрових активів у Кембриджському центрі альтернативних фінансів. У період з 2018 по 2020 рік працював головним радником Президента Єврогрупи та брав участь в обговореннях регулювання Libra на рівні G7. Пізніше Уго створив практику цифрових активів у Forefront, політичній дослідницькій компанії, та працював директором […]

Тема виступу: ''Нові практики у регулюванні криптоактивів''

Роман Крохмаль

Юрист, студент, переможець International Cross Examination Moot, Всеукраїнського Антикорупційного Муткорту, лауреат стипендії Президента України, двічі лауреат стипендії Верховної Ради України.

Тема виступу: ''Складнощі AML процедур з криптовалютами''

Штефан Мьогелін

Штефан Мьогелін працює старшим спеціалістом у Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht (BaFin) у відділі нагляду за інфраструктурами фінансового ринку (FMI). Маючи спеціальне розуміння криптовалюти, блокчейну та цифрових активів, Стефан відіграв важливу роль у навігації нормативним ландшафтом, що оточує ці нові технології. До своєї нинішньої посади в BaFin Стефан працював у Європейському центральному банку як відряджений національний експерт, […]

Артем Чернецький

СЕО в Rebalance Finance, блокчейн експерт, Член проектного офісу Міністерства цифрової трансформації.

Тема виступу: ''Як Україні не втратити багатомільярдний ринок віртуальних активів?''

Сергій Брояков

Доктор філософії, асистент кафедри податкового права, експерт проєкту ERASMUS-JMO-2023, член Консультаційної ради з питань регулювання віртуальних активів при Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, радник податкової та бухгалтерської практики компанії Bona Lex.

Тема виступу: ''Регулювання криптовалют в Угорщині: останні зміни до законодавства''

Аліреза Сіадат

Видатний німецький юрист у сфері криптовалют. Його експертиза охоплює банківське регулювання, дотримання вимог, вихід на ринок та складну регуляторну структуру цифрових активів. Він вміло консультує банки, криптобіржі та кастодіальні компанії з питань регулювання та ліцензування. Аліреза спеціалізується на стратегічних проєктах, пов’язаних з технологією розподіленого реєстру (DLT). Він підтримує криптоіндустрію з 2014 року.

Анатолій Гулей

Професор, доктор економічних наук, доцент, експерт у Науково-консультативній раді при Державній податковій службі України, співголова Експертної Ради в НБУ, голова наглядової ради в Західноукраїнському національному університеті, голова правління Української міжбанківської валютної біржі.

МОДЕРАТОРИ

Євген Смичок

Доцент кафедри податкового права, доктор юридичних наук, головний експерт проєкту ERASMUS-JMO-2023, член Консультаційної ради з питань регулювання віртуальних активів при Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, керуючий партнер компанії Bona Lex.

Крістіна Тверезовська

Координаторка проєкту ERASMUS-JMO-2023, аспірантка кафедри конституційного права України, членкиня Консультаційної ради з питань регулювання віртуальних активів при Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, радниця практики технологій та електронних комунікацій компанії Bona Lex.

Дякуємо за реєстрацію!

Шановний/-a колего!

Дякуємо за реєстрацію на сайті VIII Харківського міжнародного юридичного форуму. Будемо раді Вашій участі та чекаємо на зустріч у вересні!

Протягом тижня Ви отримаєте повідомлення на вказану адресу електронної пошти з офіційним запрошенням та додатковою інформацією.

З повагою,
Співголова оргкомітету Форуму
Ректор НЮУ імені Ярослава Мудрого
А.П. Гетьман