Степан Кубів

Перший Віце-прем’єр-міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі.

У Кабінеті Міністрів України відповідає за макроекономічну стабілізацію та економічні реформи. Він також очолює економічний блок Уряду, куди крім Міністерства економічного розвитку і торгівлі входять також Міністерство фінансів та Міністерство аграрної політики та продовольства. Як Перший Віце-прем’єр-міністр Степан Кубів відповідає за ефективну взаємодію між Урядом та Верховною Радою України, у т.ч. щодо законотворчості.

До початку своєї політичної кар’єри у 2012 році Кубів став одним з найуспішніших топ-менеджерів в українському банківському секторі. Пройшов шлях від звичайного економіста до Голови “КредоБанк”, який очолював 8 років поспіль. Під керівництвом Степана Кубіва маленький місцевий банк розвинувся у всеукраїнську фінансову організацію з понад 99 % іноземного капіталу.

Обраний народним депутатом України (2012-2014рр), Голова Національного банку України та Член Ради Національної Безпеки і Оборони України (з лютого по червень 2014 року), представник  Президента у Верховній Раді України (2015-2016). Кандидат економічних наук.