Валентина Данішевська

Голова Верховного Суду.

У 1992 році почала працювати арбітром Арбітражного суду Запорізької області. Була суддею цього суду до 2001 року, розглядала справи про оскарження актів органів державної влади, корпоративні спори, банкрутство.

У 2001 році стала директором Центру комерційного права в проекті Делойт в Україні, а з 2006 року очолювала благодійну організацію «Центр комерційного права».

З 2003 року має право на зайняття адвокатською діяльністю. З 2009 року також була суддею постійного третейського суду при Асоціації українських банків. У 2015 році була обрана до складу громадської ради при Міністерстві юстиції України

Валентина Данішевська є новообраною суддею Касаційного господарського суду Верховного Суду, утвореного після реформи 2016 року.

30 листопада 2017 року відбулося перше засідання Пленуму новосформованого Верховного Суду, на якому пройшло таємне голосування за три кандидатури на посаду Голови Верховного Суду. Валентина Данішевська отримала 67 голосів із 111,

Свою професійну кар’єру до призначення суддею Верховного Суду Валентина Данішевська ділить на три періоди: 1) захист прав підприємств у суді; 2) вирішення спорів у якості судді; 3) робота над правовими реформами в економічній сфері.