Часто задаваемые вопросы

1.Як подати заявку на участь у Харківському міжнародному юридичному форумі?

Заявка на участь подається шляхом проходження реєстрації на офіційному сайті Форуму: legalforum.nlu.edu.uа

 • Оберіть науковий захід, який Вас зацікавив на головній сторінці
 • Перейдіть на сторінку обраного заходу та ознайомтеся з його змістом, переліком спікерів, умовами участі
 • натисніть віконце «взяти участь»
 • заповніть анкету учасника
 • якщо Ви обрали платний захід, здійсніть електронний перказ організаційного внеску
 •  Реєстрація вважається завершеною тільки у тому випадку, коли заявник побачив сторінку «Шановний/ -а колего! Дякуємо за реєстрацію ….» та отримав на електронну пошту листа такого ж змісту.
 1. Як довго триває розгляд заявки та коли можна очікувати на офіційне запрошення? 

Офіційне запрошення учасникам, які здійснили оплату організаційного внеску надсилається протягом тижня після проходження транзакції.

Офіційне запрошення учасникам заходів, де передбачена безкоштовна участь, надсилається за результатами рішення Організаційного комітету протягом тижня після 5 вересня 2019 року. У випадку позитивного рішення учасник отримує електронного листа з доданим файлом «офіційне запрошення» у форматі pdf.

Організаційний комітет має право відмовити в участі у Форумі, у випадку відмови сума організаційного внеску повертається. 

 1. Які варіанти участі пропонуються у Форумі?

У 2019 році можливі такі варіанти участі:

 • Участь в у заходах ділової програми – церемонії відкриття та панельних дискусіях;
 • Участь у тренінгах та практикумах, інших сателітних заходах від партнерів Форуму;
 • Участь у відкритих лекціях іноземних гостей Форуму.
 1. Які витрати включено до суми організаційного внеску?

До суми організаційного внеску включено вартість: пакета учасника Форуму (тека, роздаткові матеріали, блокнот, ручка, бейдж з карабіном та стрічкою, сертифікат учасника); харчування на перервах на каву двічі на день.

 1. Що не входить до суми організаційного внеску?

В суму організаційного внеску не включене проживання у готелі, харчування (за виключенням кава-брейків), транспортні витрати до місця проведення Форуму, індивідуальне транспортне обслуговування, індивідуальні послуги перекладача, організація культурної та екскурсійної програми.

 1. Чи можливо взяти участь у Харківському міжнародному юридичному форумі безкоштовно?

Ряд заходів щорічно проводиться в рамках Форуму на безкоштовній основі. Перелік цих заходів розміщено на офіційному сайті у розділі «Взяти участь», «Заходи БЕЗ оплати організаційного внеску». Для участі у таких заходах необхідно пройти стандартну процедуру реєстрації та очікувати на запрошення на участь.

 1. Хочу виступити в рамках проведення Форуму із власною доповіддю, чи можливо це?

Ваші індивідуальні пропозиції щодо встановлення партнерських відносин будуть розглянуті Організаційним комітетом протягом трьох днів, з моменту отримання листа-пропозиції на пошту Форуму forum@nlu.edu.ua

 1. Де я можу відслідковувати оновлену інформацію про Форум в соціальних мережах?

Вся актуальна інформація стосовно Харківського міжнародного юридичного форуму (програма заходу, спікери, партнери, анонсування відкриття заходу та ін.) буде своєчасно розміщена на наших сторінках в Facebook (legalforumkh) та Instagram (legalforum_kh), приєднуйтеся та слідкуйте за нашими оновленнями!

 1. Що таке сертифікат учасника Форуму і як його отримати?

Усі учасники Форуму, які здійснили оплату та отримали офіційне запрошення при підбитті підсумків заходу, на який були зареєстровані, отримають сертифікат-підтвердження з підписами очільників Організаційного комітету.

 1. Чи передбачено проведення прямої трансляції заходу?

Онлайн-трансляція буде здійснюватися безумовно в день офіційного відкриття Харківського міжнародного юридичного форуму на наших сторінках в соціальних мережах: Facebook (legalforumkh) та Instagram (legalforum_kh). Приєднуйтеся та відслідковуйте наші заходи.

 1. Як стати офіційним або інформаційним партнером Форуму? 

Партнер Форуму – організація яка надає підтримку у проведенні окремих заходів Форуму, отримуючи рекламні можливості та просування свого бренду у рамках Форуму. 

Інформаційний партнер – засіб масової інформації, що надає інформаційну підтримку Форуму у період його підготовки, проведення та висвітленні підсумків Форуму після його завершення.

Умови співпраці та пропозиції про партнерство надсилайте до Організаційного комітету Форуму на адресу електронної пошти forum@nlu.edu.ua.

 1. Як я можу отримати відповіді на гострі запитання участі у Форумі?

Ви можете зв’язатися із Організаційним комітетом Форуму за тел. +38(057) 704-89-65+38(093) 700-90-90 та отримати оперативну відповідь на ваше запитання.