Рамки законної міграції ЄС: набутий досвід і основні проблеми

Вебінар

У презентації буде представлено огляд директив ЄС по легальній міграції, результати нещодавньої перевірки придатності в рамках ЄС, а також набутий досвід і основні проблеми в контексті пандемії Covid-19.

 

Please register to the webinar through following the link: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_wEH6awsoSrqZaG4y-nu28w. You will receive the link to the webinar room, as soon as your registration is approved.

24 вересня 2020 року
10.30 - 12.00
ZOOM ТРАНСЛЯЦІЯ
БЕЗКОШТОВНО

СПІКЕР

Моніка Альфаро

Працює з кінця 2015 року в Генеральному директораті з міграції та внутрішніх справ Європейської комісії. Вона працює в Підрозділі юридичних шляхів і інтеграції, яке відповідає за політику в сфері легальної міграції та інтеграції, де вона є координатором по Директиві про єдиний дозвіл і є членом команди, відповідальної за перевірку придатності відповідно до законодавства про законну […]

Дякуємо за реєстрацію!

Шановний/-a колего!

Дякуємо за реєстрацію на сайті ІV Харківського міжнародного юридичного форуму. Будемо раді Вашій участі та чекаємо на зустріч у вересні!

Протягом тижня Ви отримаєте повідомлення на вказану адресу електронної пошти з офіційним запрошенням та додатковою інформацією.

З повагою,
Співголова оргкомітету Форуму
Ректор НЮУ імені Ярослава Мудрого
Академік НАН України В.Я. Тацій