Держава та платники податків: трансформаційні процеси економіки, цифровізація

Сателітний захід

Тематика:

 1. Трансформаційні уявлення щодо природи податку;
 2. Інституційні зміни у структурі Державної податкової служби України;
 3. Запровадження електронних сервісів для платників податків.

 

Партнери:

Міністерство економіки України

 

Державна податкова служба України

 

Іноземні партнери:

Віденський університет економіки та бізнесу

 

Трансформаційні процеси економіки та цифрові технології формують нове технологічне середовище, в якому видозмінюється під впливом зазначених факторів такий соціальний феномен, як право. Окрім цього, цифровізація починає встановлювати нові умови, до яких необхідно адаптувати правові інститути як на національному, так і на міжнародному рівнях, зокрема правовідносини між державою та платниками податків. Цифрова революція змінила основні тенденції, що впливають на впровадження цифрових технологій у сфері податкового регулювання, а також формують нові підходи до надання адміністративних послуг платникам податків. Виклики сьогодення потребують здійснення аналізу рівня цифровізації економіки України та вивчення світового досвіду трансформаційних процесів економіки.

23 вересня 2021 року
10.00
6 зала ЦК
Реєстрація учасників на захід у форматі онлайн
Безкоштовно

спікери

Олексій Любченко

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України. Доктор економічних наук, близько тридцяти років працював на керівних посадах в органах державної влади і податкових органах України. З квітня 2020 до травня 2021 року – Голова Державної податкової служби України. 20 травня 2021 року призначений на посаду Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України. Має численні відомчі […]

Данило Гетманцев

Український юрист, політик і науковець, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, доктор юридичних наук, професор.

Рафаель Петруцці

Магістр права, керуючий директор Центру трансфертних цін в Інституті австрійського та міжнародного податкового права Віденського університету економіки та бізнесу, міжнародний податковий радник.

Танел Керікмае

Директор школи права Талліннського технологічного університету.

Денис Герман

Народний депутат України IX скликання, член Комітету Верховної Ради з питань бюджету, голова підкомітету з питань сучасних інформаційних технологій та інновацій у бюджетному процесі.

Сергій Орлов

Заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Раїса Ханова

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, секретар судової палати з розгляду справ щодо податків, зборів та інших обов’язкових платежів, Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук.

Тетяна Острікова

Експерт з податкових та бюджетних питань, народний депутат Верховної Ради України 8 скликання, адвокат.

Душан Джерадж

Податковий радник з більш ніж 20-річним досвідом роботи з клієнтами, зокрема міжнародними. Член Податкової консультативної палати Словенії. Керуючий партнер компанії iConsult LTD (Любляна, Словенія).

Ірина Бондаренко

В. о. завідувача кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доцентка, докторка юридичних наук.

Ольга Дмитрик

Професорка, докторка юридичних наук, професорка кафедри фінансового права.

Світлана Буряк

Доцент кафедри цифрової економіки, трансфертного ціноутворення та країн, що розвиваються, в Амстердамському університеті, Амстердамський центр податкового права (AMCTL). Світлана є учасником проекту «Розробка податкової системи для безготівкового, платформного та технологічного суспільства» Амстердамського центру податкового права(AMCTL).

Анатолій Гулей

Професор, доктор економічних наук, доцент, експерт у Науково-консультативній раді при Державній податковій службі України, співголова Експертної Ради в НБУ, голова наглядової ради в Західноукраїнському національному університеті, голова правління Української міжбанківської валютної біржі.

модератори

Микола Кучерявенко

Перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор.

Євген Смичок

Радник Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України, кандидат юридичних наук.

Заповніть форму для завершення реєстрації

  Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

  Дякуємо за реєстрацію!

  Шановний/-a колего!

  Дякуємо за реєстрацію на сайті V Харківського міжнародного юридичного форуму. Будемо раді Вашій участі та чекаємо на зустріч у вересні!

  Протягом тижня Ви отримаєте повідомлення на вказану адресу електронної пошти з офіційним запрошенням та додатковою інформацією.

  З повагою,
  Співголова оргкомітету Форуму
  Ректор НЮУ імені Ярослава Мудрого
  А.П. Гетьман