Презентація сертифікатних програм “Практичний курс з верховенства права” та “Інновації, технології, правосуддя і право”

Презентація

Презентація сертифікатних програм “Практичний курс з верховенства права”

та  “Інновації, технології, правосуддя і право”

Сертифікатна програма «Практичний курс з верховенства права»

Презентація сертифікатної програми «Практичний курс з верховенства права» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у співпраці з Університетом Південної Кароліни (США) за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» передбачає перегляд лекції лорда Т. Бінгема щодо верховенства права та подальше її обговорення, привітальне слово організаторів, огляд основних модулів програми та компетенцій, якими повинні оволодіти слухачі програми для ефективного застосовування принципу верховенства права на практиці. У дискусії візьмуть участь керівник програми USAID «Нове правосуддя» Девід Майкл Вон, проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Барабаш, а також тренери сертифікатної програми. До участі запрошуються судді, прокурори, адвокати та інших юристи-практики, а також магістранти/аспіранти правничих закладів вищої освіти. Мова презентації – українська.

Модератор – юридичний радник програми USAID «Нове правосуддя» Ашот Агаян

Сертифікатна програма «Innovation, Technology, Justice and Law»

Презентація сертифікатної програми «Innovation, Technology, Justice and Law» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у співпраці із фахівцями з Канади за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» передбачає привітальне слово організаторів та українських і канадських лекторів програми, висвітлення основних модулів та огляд ключових компетенцій, якими повинні оволодіти слухачі програми за результатами її проходження для ефективного застосовування новітніх технологій у своїй практичній діяльності. Особлива увага буде приділена практичним навичкам у таких сферах, як project management, process mapping, legal knowledge engineering, ODR. До участі запрошуються студенти 3-4 курсу бакалавріату, студенти магістратури, а також аспіранти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, що вільно володіють англійською мовою. Мова презентації – українська.

Модератор – координатор сертифікатної програми «Innovation, Technology, Justice and Law», к.ю.н., доцент кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тетяна Цувіна

27 вересня 2018
9.30 - 11.30
2 години
безкоштовно
Зал № 1, Центральний корпус

Дякуємо за реєстрацію!

Шановний/-a колего!

Дякуємо за реєстрацію на сайті ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму. Будемо раді Вашій участі та чекаємо на зустріч у вересні!

Протягом тижня Ви отримаєте повідомлення на вказану адресу електронної пошти з офіційним запрошенням та додатковою інформацією.

З повагою,
Співголова оргкомітету Форуму
Ректор НЮУ імені Ярослава Мудрого
Академік НАН України В.Я. Тацій