Німецький юридичний метод

Круглий стіл

В ході роботи круглого столу «Німецький юридичний метод» учасники прослухають лекцію голови департаменту міжнародних зв’язків Міністерства юстиції Північного Рейну-Вестфалії Міхаеля Шольца «Огляд німецької юридичної методології». Лектором будуть висвітлені такі питання:

1. Тлумачення законів.
2. Юридичний силогізм (більший засновок, менший засновок, висновок). Субсумція.
3. Застосування норм права. Питання факту.

У дискусії з німецького юридичного методу та можливого застосування його елементів в Україні візьмуть участь: голова Конституційного Суду України (2014-2017),  д.ю.н., проф. Баулін Ю.В., к.ю.н., доц. Бочаров Д.О., д.ю.н., проф. Дашковська О.Р., д.ю.н., проф.  Лук’янов Д.В., к.ю.н., доц. Радутний О.Е.,  к.ю.н., доц. Пономаренко Ю. А., к.ю.н., доц. Смородинський В. С.,  д.філос.н., проф. Юркевич О. М., д.ю.н., проф. В. Л. Яроцький та інші вчені та юристи-практики.

Модератор дискусії – д.ю.н., проф. С.І. Максимов

Буде забезпечено синхронний переклад лекції та дискусії

27 вересня 2018
14:30 - 16:30
2 години
Безкоштовно
Зал № 1, центральний корпуc НЮУ ім. Ярослава Мудрого, вул. Пушкінська,77, Харків

Лектор

Міхаель Шольц

Голова департаменту міжнародних зв’язків Міністерства юстиції Північного Рейну-Вестфалії, суддя у відставці Регіонального суду Дюссельдорфу, Німеччина

Заповніть форму для завершення реєстрації

Дякуємо за реєстрацію!

Шановний/-a колего!

Дякуємо за реєстрацію на сайті ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму. Будемо раді Вашій участі та чекаємо на зустріч у вересні!

Протягом тижня Ви отримаєте повідомлення на вказану адресу електронної пошти з офіційним запрошенням та додатковою інформацією.

З повагою,
Співголова оргкомітету Форуму
Ректор НЮУ імені Ярослава Мудрого
Академік НАН України В.Я. Тацій