Боротьба з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму: сучасні проблеми та міжнародна практика

Відкриті лекції

Запрошуємо на відкриті лекції доктора юридичних наук, практикуючого адвоката Фабіана Тайхманна (Швейцарія) «Боротьба з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму: сучасні проблеми та міжнародна практика»

Під час лекцій будуть обговорюватися питання про те, наскільки сьогодні реально для інтелектуальних злочинців обійти існуючи механізми запобігання відмиванню грошей та протидії фінансуванню тероризму. Ефективні методи відмивання коштів та фінансування тероризму були визначені на основі аналізу неофіційних інтерв’ю із ймовірними «білокомірцевими» злочинцями та їхніми радниками, стандартизованих експертних інтерв’ю з окремими спеціалістами із запобігання злочинності та статистичних оглядів 200 фахівців з комплаєнсу. Було з’ясовано, що найбільш зручними інструментами відмивання коштів та фінансування тероризму є операції із золотом, ювелірними виробами, необробленими алмазами, антикваріатом, предметами мистецтва, проекти, пов’язані з нерухомістю, консалтинговими фірмами, злиттями та поглинаннями компаній, банки в Дубаї, депозитні скриньки, приватні валютні операції тощо.

У сучасних наукових дослідженнях головна увага приділяється оцінці обсягу відмитих грошей у певних географічних зонах та вдосконаленню механізмів боротьби із цим явищем, у лекціях, що пропонуються вашій увазі, ми з’ясуємо що дозволяє інтелектуальним та досвідченим злочинцям у сфері відмивання грошей та фінансування тероризму уникати відповідальності. Виявлення недоліків у боротьбі із відмиванням коштів та фінансуванням тероризму має забезпечити фахівців з комплаєнсу та законодавців цінними ідеями та поглибленим розумінням цієї проблеми.

 

28 вересня 2018 року
9.30 - 12.30; 14.00 - 16.30
29 вересня 2018 року
9.30 - 12.30; 14.00 - 16.30
Цикл лекцій
Реєстрація закрита
Зал №1 Центральний корпус НЮУ ім. Ярослава Мудрого, вул. Пушкінська, 77, Харків

Лектор

Фабіан Тайхманн

Доктор філософії, директор юридичної фірми та нотаріальної контори АG Teichmann International (м. Сан Гален, Швейцарія). Д-р Фабіан Тайхманн вивчав економіку та фінанси в університеті Бокконі (Італія), менеджмент – у Гарвардському університетв (США), правознавство – в університеті м Сан-Гален (Швейцарія), йому двічі присуждено ступінь доктора філософії за результати наукового дослідження у сфері кримінального права (Університет м. […]

 

 

Лекції відбудуться в рамках студентської програми ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму.

Мова – англійська, обов’язкова попередня реєстрація.

Розклад лекцій

28 вересня 2018 року

09.30 - 12.30 - Методи відмивання грошей

14.00 - 16.30 - Методи фінансування тероризму

29 вересня 2018 року

09.30 - 12.30 - Корупція: виклики та вирішення

14.00 - 16.30 - Міжнародне співробітництво у сфері комплаєнсу

Дякуємо за реєстрацію!

Шановний/-a колего!

Дякуємо за реєстрацію на сайті ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму. Будемо раді Вашій участі та чекаємо на зустріч у вересні!

Протягом тижня Ви отримаєте повідомлення на вказану адресу електронної пошти з офіційним запрошенням та додатковою інформацією.

З повагою,
Співголова оргкомітету Форуму
Ректор НЮУ імені Ярослава Мудрого
Академік НАН України В.Я. Тацій