Юлія Размєтаєва

Кандидат юридичних наук, з 2008 року — викладач кафедри теорії держави і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Автор та співавтор 75 публікацій, у тому числі монографії «Права людини як фундаментальна цінність громадянського суспільства» (2013). Є основним автором сертифікатної освітньої програми «Юрист-правозахисник» (2016), запровадженої у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Учасник літньої школи ОБСЄ з загальної теорії права та другої освітньої сесії міжнародного освітнього проекту «Філософія прав людини» (2014).

З 2004 року є активним учасником громадської та правозахисної діяльності. З 2014 року бере експертну участь у проектах щодо гармонізації європейського та українського законодавства, підвищення громадянської участі у публічних процесах в межах е-демократії та е-урядування, просуванні правових цінностей (ініціативи «Реанімаційного пакету реформ» та «Е-прогрес», дослідницький та освітній проект «Толерантність у постконфліктних суспільствах»).

Професійні теми: права людини, громадянське суспільство, інформаційні технології і право у цифрову епоху.