Програма

Основна ідея Форуму актуальна не лише для юридичної спільноти, а й для широкого кола науковців і громадських діячів, оскільки вона присвячена найважливішим соціальним проблемам сьогодення. Найближчими десятиліттями світ продовжуватиме розвиватися й трансофрмуватися, зазнаватиме труднощів і переживатиме кризи, здійснюватиме прориви та досягатиме успіху у розвитку технологій та боротьбі з бідністю. Цілі та завдання  людства у  XXI ст. підпорядковані головній концептуальній ідеї сталого розвитку. Україна не може просто наздоганяти розвинуті країни на цьому шляху, вона повинна розвивати та вдосконалювати власні економічні, соціальні та правові інститути.

Провідні теми цьогорічного Форуму сконцентровані на одній з головних цілей сталого  розвитку: сприяння побудові мирного та відкритого суспільства, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення справедливих, підзвітних та заснованих на широкій  участі установ усіх рівнів.

У межах Форуму відбудуться панельні дискусії, круглі столи, майстер-класи та інші заходи, орієнтовані на зазначену тематику. До участі у Форумі  як ключові доповідачі запрошені досвідчені політики, урядовці та науковці України та іноземних держав, співробітники міжнародних організацій, структурних підрозділів ЄС, відомі правозахисники і представники юридичного бізнесу.

ПРОГРАМА ФОРУМУ