Презентація спільної сертифікатної програми «Практичний курс з верховенства права» (27.09.2018)

У межах заходів з питань підвищення якості юридичної освіти за підтримки програми USAID «Нове правосуддя» відбулася презентація спільної сертифікатної програми Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Університету Південної Кароліни  «Практичний курс з верховенства права».

Юридичний радник програми USAID «Нове правосуддя», співкоординатор сертифікатної програми «Практичний курс з верховенства права» Ашот Агаян повідомив, що така програма є першою подібною практичною програмою в України.

Керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон зазначив, що «Програма USAID «Нове правосуддя» підтримує осучаснення правничої освіти, в тому числі методів підготовки правників. Метою створення сертифікатної програми є покращення розуміння й удосконалення навичок застосування верховенства права в юридичній практиці.

Проректор з навчальної роботи, керівник робочої групи з впровадження сертифікатної програми Юрій Барабаш зауважив: «Півроку тому на адресу Університету надійшла пропозиція взяти участь у цьому проекті. Експерти Університету Південної Кароліни обрали нас серед інших закладів вищої освіти, які готують правників, шляхом конкурсу, у якому всі учасники були в рівних умовах. У впровадженні сертифікатної програми «Практичний курс з верховенства права» я вбачаю великі перспективи для розвитку самого Університету, адже йдеться про створення нового напряму діяльності – освіти дорослих. Саме на практикуючих правників, у першу чергу, розрахована ця сертифікатна програма. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб вона стала методологічною базою для постійно діючих семінарів».