Тренінг «Захист ІТ‐бізнесу: Як захистити бізнес? Як захистити продукти? Як захистити інформацію ІТ‐компаній?» (27.09.2018)

Учасники II Харківського міжнародного юридичного форуму у третій день його роботи отримали можливість зустрітися з провідними юристами адвокатського об’єднання «Юскутум»,  яке займає лідерські позиції у запровадженні та розвитку сучасних юридичних сервісів.

Тренінг, присвячений питанням захисту та структуруванню ІТ бізнесу, відкрили представники практики технологій, медіа і телекомунікацій. Голова практики Валерія Дяченко і юрист Ігор Шишко присвятили свої виступи питанням захисту прав інтелектуальної власності, приділивщи особливу увагу захисту програмних продуктів ІТ компаній.

Старший юрист практики міжнародного бізнес адміністрування Євгеній Борисенко детально розповів про особливості побудови корпоративної структури ІТ бізнесу, позначив ризики, із якими можуть стикатися ІТ компанії під час взаємодії з банками та державними органами.

На завершення адвокат практики безпеки бізнесу Марина Маковецька розповіла про  стратегію захисту компаній під час обшуку, про порядок повернення вилученого майна, розглянула можливі варіанти поведінки керівництва компанії та її спіробітників під час допиту.

Юристи компанії “Юскутум” відповіли на запитання учасників тренінгу, надали поради та корисні рекомендації щодо можливостей захисту інтресів ІТ-бізнесу у сучасних умовах, розглянули окремі ситуації з юридичної практики.