Часті питання

Як подати заявку на участь у Харківському міжнародному юридичному форумі?

Заявка на участь подається шляхом проходження реєстрації на офіційному сайті Форуму: www.legalforum.nlu.edu.ua, при цьому необхідно вказати персональні та контактні дані учасника, обрати основні наукові заходи.Реєстрація доступна трьома мовами – українською, російською та англійською, складається з трьох етапів – введення особистих та контактних даних, вибір способу оплати, заповнення анкети учасника.

Реєстрація вважається завершеною тільки у тому випадку, коли заявник побачив сторінку «Шановний/ -а колего! Дякуємо за реєстрацію ….» та отримав на електронну пошту листа такого ж змісту.

Як довго триває розгляд заявки та коли можна очікувати на офіційне запрошення?

Кожна заявка розглядається Організаційним комітетом індивідуально, протягом двох робочих днів. У випадку позитивного рішення учасник отримує електронного листа з доданим файлом «офіційне запрошення» у форматі .pdf
Організаційний комітет має право відмовити  в участі у Форумі, у випадку відмови сума організаційного внеску повертається у повному обсязі.

Які варіанти участі у Форумі пропонуються?

У 2018 році можливі такі варіанти участі:

  • Участь у заходах ділової програми – церемонії відкриття та панельних дискусіях
  • Участь у тренінгах та практикумах, інших сателітних заходах від партнерів Форуму

Участь у відкритих лекціях іноземних гостей Форуму

Які витрати включено до суми організаційного внеску?

До суми організаційного внеску включено вартість: пакета учасника Форуму (пакет, тека, роздаткові матеріали, блокнот, ручка, бейдж з карабіном та стрічкою,  сертифікат учасника); харчування на перервах на каву двічі на день.

Що не входить до суми організаційного внеску?

В суму організаційного внеску не включене проживання у готелі, харчування (за виключенням кава-брейків), транспортні витрати до місця проведення Форуму, індивідуальне транспортне обслуговування, індивідуальні послуги перекладача, організація культурної та екскурсійної програми.

Як здійснюється оплата участі?
  1. Серед переліку заходів Форуму необхідно обрати той, що зацікавив Вас.
  2. На сторінці заходу натиснути кнопку Взяти участь.
  3. Пройти процедуру реєстрації шляхом заповнення форми та здійснити он-лайн оплату вказавши дійсні реквізити банківської карти.
Як зрозуміти, що оплата пройшла успішно?

Система сповістить про успішну оплату та відобразить розширену аплікаційну форму, яку необхідно заповнити для завершення процесу реєстрації. Також, Вам  надійде повідомлення про успішну оплату на вказану адресу електронної пошти.

Що таке сертифікат учасника Форуму і як його отримати?

Усі учасники Форуму, які здійснили оплату та отримали офіційне запрошення, при підбитті підсумків заходу, на який були зареєстровані, отримають сертифікат-підтвердження з підписами очільників Організаційного комітету

Яка структура програми Форуму?

Програма Форуму складається з пленарного засідання, дискусійних панелей, сателітних заходів партнерів Форуму (тренінгів, практикумів, круглих столів, нарад), відкритих лекцій визнаних науковців та практиків.

Як стати офіційним або інформаційним партнером Форуму?

Партнер Форуму – організація, яка надає підтримку у проведенні окремих заходів Форуму, отримуючи рекламні можливості та просування свого бренду у рамках Форуму.

Інформаційний партнер – засіб масової інформації, що надає інформаційну підтримку Форуму у період його підготовки, проведення та висвітленні підсумків Форуму після його завершення.

Умови спіпраці та пропозиції про партнерство надсилайте до Організаційного комітету Форуму на електронну пошту  forum@nlu.edu.ua

Де учасники та гості Форуму можуть проживати на час його проведення?

Ви можете обрати найближчий готель. Перелік варіантів проживання – на сторінці Умови участі.

Місце проведення основних подій Форуму?

Головною локацією для проведення основних подій Форуму (панельних дискусій, круглих столів, ключових лекцій) буде новий Навчально-бібліотечний комплекс Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, який знаходиться у центрі міста за адресою вул. Пушкінська, 84-А.