Ростислав Курінько

консультант, фахівець у сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), сталого розвитку, соціально відповідального інвестування, нефінансової і інтегрованої звітності. Офіційний тренер Глобальної ініціативи зі звітності у сфері сталого розвитку (GRI), кваліфікований консультант з КСВ Програми ділових консультацій ЄБРР, сертифікований випускник Академії соціально відповідального інвестування ООН.

Працював у Федерації Роботодавців України (з 2005 по 2011 рік). За 5 років активної роботи пройшов шлях від спеціаліста до заступника генерального директора. Обіймав посаду радника в складі національної делегації від бізнесу під керівництвом Міністра праці та соціальної політики України, брав участь в конференції Міжнародної організації праці 2005-2008, Женева.

Відстоюючи трудові права і представляючи економічні інтереси бізнесу на національній і міжнародній арені, Ростислав зацікавився темою корпоративної соціальної відповідальності і отримав запрошення пройти інтернатуру в Міжнародній організації праці, а саме в департаменті зі взаємодії з транснаціональними організаціями, alma mater КСВ в системі ООН.

На сьогодні Ростислав Курінько має більше 10 років успішного досвіду роботи в якості консультанта з корпоративної відповідальності та сталого розвитку. Серед його клієнтів – великі компанії і міжнародні організації, такі як: «Метінвест», «Group DF», «Avon», мережа Глобального договору ООН, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) і багато ін.

Отримавши професійне визнання на національному рівні, в рамках реалізації указу Президента України, Ростислава Курінько запросили приєднатися до групи фахівців з розробки першого фундаментального для країни документа в області КСВ – Національної стратегії корпоративної соціальної відповідальності. У вересні 2013 року шляхом відкритого голосування Ростислава було обрано секретарем робочої групи для координації, якісної і професійної роботи з підготовки проекту Національної стратегії КСВ.