Антоніна Вихрест

приєдналася до команди експертів Ради Європи у 2015 році як консультант Спеціального радника Генерального секретаря Ради Європи (РЄ) з питань України. Згодом вона розробила і запустила Проект РЄ «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні». У 2017 році пані Антоніна очолила спільний проект Ради Європи та Європейського Союзу «Покращення доступу до правосуддя для жінок в шести країнах Східного партнерства (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Республіка Молдова та Україна), який реалізує Відділ з питань гендерної рівності Головного управління з питань демократії.

До цього Антоніна Вихрест була залучена до широкого кола ініціатив з питань в галузі прав людини, здійснення правового аналізу, моніторингу та документування порушень прав людини, у тому числі випадків сексуального насильства під час і у зв’язку із ситуаціями конфлікту, проводила дослідження як стипендіат програми Фулбрайт, а також працювала спільно із дослідницькими інституціями і міжнародними неурядовими організаціями в Женеві, результати яких було представлено до ООНівських механізмів з прав людини.

Пані Антоніна отримала ступінь магістра з міжнародного права в сфері прав людини та кримінального правосуддя в Нідерландському інституті з прав людини / Школа права Університету Утрехту й ступінь бакалавра з політології та міжнародних порівняльних досліджень в Університеті Дьюка, Північна Кароліна.